Apie Mus   |   NAUJIENOS   |   Muzikos horizontai   |   RĖMĖJAi   |   Kontaktai   |
 


 

Andrius Žlabys

 

2012 gruodžio 9 d., 18:00 val.

 

LIETUVOS MUZIKOS IR TEATRO AKADEMIJA

Koncertų salė, Gedimino pr. 42, Vilnius

 

 

Nominuotas prestižiniam Grammy apdovanojimui, pianistas Andrius Žlabys savo biografijos puslapiuose įrašęs eilę reikšmingų profesinių faktų, atvedusių jį į klasikinės muzikos aukštumas, ir jau daugelį metų įtvirtinusių į klasikos elito gretas.

 

Pianisto „rafinuotas meniškumas“ (The New York Sun) atvėrė duris į prestižines pasaulio sales, kaip antai Avery Fisher Hall (Lincoln Center, Niujorkas),  Concertgebouw (Amsterdamas), Carnegie Hall (Niujorkas), Teatro Colón (Buenos Aires), Wigmore Hall (Londonas), The Musikverein (Viena) ir
Suntory Hall (Tokijas). 

 

Andrius Žlabys koncertavo su įvairiais pasaulio orkestrais: New York Filharmonijos, Bostono, Klyvlendo, Roterdamo Simfoniniais orkestrais, de Buenos Aires Filharmonijos ir kt. Pianisto koncertinė patirtis siejasi su tokiomis garsiomis atlikėjų pavardėmis kaip: Yuri Bashmet (altas), Hilary Hahn (smuikas), Gidon Kremer (smuikas).

 

Pianistas publikos atpažįstamas iš savito interpratacijos braižo, kupino subtilaus nuoširdumo ir kilnaus atsidavimo, leidžiančio klausytojui susilieti su intymiausiomis kompozitorių muzikinėmis užmačiomis.

 

Užsienio kritikai negaili susižavėjimo kupinų epitetų:

Ne tik Žlabio „natūralus virtuoziškumas“ (žur. Strad), arba „turtingas ir visaapimantis garsas“
(The Philadelphia Inquirer), bet ir pianisto
„užburianti interpretacija“ (Plain dealer) bei „brandus muzikos suvokimas“ (Greenville News) – tai, kas atnešė pianistui vienareikšmišką pripažinimą.

 

 

Programoje skambės: J.S.Bach, J.Brahms, R.Schumann 

 

 

Bilietus galima įsigyti: www.bilietai.lt

 

 

 
 

DIZAINAS - WWW.KONTIS.LT